Дитячі вироби на Великдень: великодні курчата, великодні курочки

Великдень–це родинне свято, коли за одним столом збирається багато друзів і родичів, бігають навколо дітлахи. На Великдень прийнято робити і дарувати один одному маленькі подарунки (великодні подарунки своїми руками): великодні кошики з фарбованими або декоративними яйцями, великодні паски, великодні сувеніри - великодніх курчат, курочок, зайчиків. Особливо цікаво брати участь у підготовці до свята і виготовленні виробів на Великдень своїми руками дітям.
Хочу поділитись з Вами як наші дітлахи готуються до Великодня, які поробки ми з ними майструємо :)
Є чудовий болгарський сайт  Krokotak.com. Користуючись його матеріалами пропонуємо Вам вже з перекладом:

1 варіант

Завантажте та роздрукуйте шаблон (Закачати).
Виріжте та дайте дитині розфарбувати. Тепер курочку необхідно склеїти, а всередину положити фарбоване яєчко.

2 варіант.

Пасхальна курочка, яка клює зернятка.

Завантажте та роздрукуйте шаблон (Закачати). Нехай дитина розфарбує, як і в попередньому варіанті.
Примітка: пунктирні лінії на шаблонах - перегнути
                сплошні лінії - розрізати

3 варіант

А за допомогою цих веселих курочок можна грати в гру "Яка курочка знесла яєчко?"
Просто покладіть під одну курочку зварене розфарбоване яєчко, а дітлахи нехай вгадують.
Декілька кольорових аркушів формату А4, ножиці і клей. Звернути конус, обрізати базу, щоб конус міг стояти.
Робимо хвіст: відрізати 3 смужки по всій ширині аркуша та завити їх та приклеїти до конусу:

Ніжки: відрізати 2 довгі смуги та скласти у вигляді гармошки, приклеїти:

Для крил: вирізати 2 однакових крила із аркуша іншого кольору та приклеїти з обох боків конуса.

Грібенець складається з двох однакових частин, які склеєні між собою:
Будьте уважними з клювиком: одна його частина - крапля, а друга схожа на цукерку:

І нарешті оченята:

От і все! Тепер можна грати!