4 лип. 2014

Влітку про небезпеку

Навіть влітку діти грають та не забувають про правила безпеки.
3 лип. 2014

Організація ігрової діяльності в ДНЗ в літній період

Для організації ігрової діяльності на майданчиках ДНЗ організовано ігрові зони
2 лип. 2014

2 июля День сюрпризов

Сотрудники детского сада украсили клумбы территория красивыми фигурками, чем удивили детей. Вот такие сюрпризы.
27 черв. 2014

28 червня - День Конституції України

Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
25 черв. 2014

25.06.2014 в ДНЗ № 231 відбувся огляд-конкурс дитячих майданчиків.

Огляд-конкурс був проведений з метою покращення умов для прогулянок, організації ігрової діяльності, спостережень в природі, екологічного та трудового виховання дітей дошкільного віку.
22 черв. 2014

22 червня 1941 року – одна із самих сумних дат для жителів Україні і всього пострадянського простору.

Віроломний напад фашистської Німеччини на Радянський Союз поклав початок Великій Вітчизняній війні. Мільйони людей виявили нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, віддавши найдорожче - своє життя за визволення Батьківщини, заради вільного і щасливого життя майбутніх поколінь.
19 черв. 2014

18.06.2014 в ДНЗ № 231 відбулися загальні батьківські збори.

Тема зборів: "Звіт керівника ДНЗ за 2013-2014 навчальний рік".
18 черв. 2014

18.06.2014 в ДНЗ № 231 проведено взаємовідвідування заняття

"Організація ігрової діяльності з водою та піском"
15 черв. 2014

15 червня - День медичного працівника!

Дорогі медичні працівники! У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!
12 черв. 2014

Колектив ДНЗ № 231 щиро вітає з днм народження музичного керівника Удовіченко Вікторію Вікторівну!

Прийміть Вікторія вітання Та найщиріші побажання: Здоров’я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у Вас гаразд! Хай Вас мрія окриляє, Радість душу звеселяє, Хай достаток буде в домі, Серце хай не знає втоми. Весело життя вирує, Щастя, успіхи дарує І оточує любов’ю. Миру, злагоди, здоров’я!