26 черв. 2012

28 червня - День Конституції України

Сучасна Конституція – це документ, що поєднує традиційний світогляд українців, прагнення та бачення народу в геополітичному масштабі.
21 черв. 2012

Літо - весела пора!

20 червня 2012 року в ДНЗ № 231 була проведена фізкультурна розвага з вихованцями "Літо - весела пора"
14 черв. 2012

14 червня - Всісвітній день донора

Донорство - благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя хворим на важкі хронічні захворювання і потерпілим від опіків, аварій та катастроф. Донорство символізує безкорисну ідею допомоги іншим людям.
7 черв. 2012

З 1 червня розпочалося літнє оздоровлення вихованців

Головна мета якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків – це: - укріплення здоров’я; - розвиток творчих здібностей та удосконалення особистих можливостей; - запобігання безнаглядності. У кожному дошкільному закладі проводиться профілактика захворювань, забезпечено якісне медичне обслуговування, вживання лікарських трав, водні оздоровчі процедури. Оздоровлення є найкращим заходом стимуляції та підтримки прогресивних і, водночас, уповільнення та стримування регресивних функціональних зрушень в організмі людини. Це особливо важливо для організму дітей та підлітків, бо всі створені в дитинстві функціональні резерви та запаси фізичних сил є найкращою запорукою активного та щасливого життя людини а майбутньому.
1 черв. 2012

1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
31 трав. 2012

31 травня відбудеться свято "До побачення, дитячий садочок"

В дитсадочку нашім свято: сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, розставатися вже час. Тут ми гралися, зростали, самостійними тут стали, і за це усім охоче ми подякувати хочем.
15 трав. 2012

Вітаємо з Міжнародним Днем сім"ї - 15 травня!

Самое ценное на свете, Где жизнь и сущность бытия, Где радостно смеются дети – Твоя счастливая семья. Если печаль средь дня тревожит, Страх одолеть решил тебя, Проблемы пережить поможет, Поверь, только твоя семья. Года уходят безвозвратно… Седеет голова моя, Но так спокойно и приятно- Со мной всегда моя семья!
8 трав. 2012

З святом Перемоги - 9 травня!

На протяжении многих десятилетий День Победы является самым святым праздником для всех граждан нашей страны. В этот день народ нашей страны окончательно победил фашистскую Германию в Великой Отечественной войне. В предместье Берлина 9 мая 1945 года был подписан акт о полной капитуляции вермахта. Первый День Победы праздновался так, как ни один из праздников в современной истории. Дорого далась эта победа нашему народу, погибли более 20 миллионов человек на этой страшной войне, в каждой семье есть о ком вспомнить… Память об этой великой победе будет вечно передаваться из поколения в поколение.
1 трав. 2012

Вітаємо з 1 Травня!

Зі святом весни та праці - 1 Травня! Всім весняного настрою, здоров'я, здійснення самих райдужних мрій!
26 квіт. 2012

День пам'яті загиблих в радіаційних аваріях і катастрофах

День пам'яті загиблих в радіаційних аваріях і катастрофах щорічно відзначається 26 квітня в пам'ять про події 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.