6 лют. 2015

Заняття в групі № 4, вихователь Лосєва І.В.

Малята вивчали рослини, які занесені до Червоної книги та виготовили чудові лілії із кольорового паперу.
30 січ. 2015

Заняття в групі № 4, вихователь Лосєва І.В.

В ДНЗ № 231 проводяться цікаві інтегровані заняття, де діти не тільки вивчають навички гігієни, але й добре малюють.
27 січ. 2015

27 січня - Міжнародний День пам"яті жертв голокосту.

27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам'яті Голокосту.
26 січ. 2015

Колектив ДНЗ № 231 щиро вітає з Днем народження вихователя Томазову Наталю Миколаївну!

Ми зі святом Вас вітаєм, Лантух радості бажаєм! Будьте дужі і проворні, По-козацькому моторні, З хлібом щедрим на столі, З добрим словом у душі!
25 січ. 2015

Вітаємо всіх Тетян з Тетяниним днем!

Тетянин день, щасливий для Тетяни, Це день зізнань, заручених сердець, Вітання засівають всі екрани, В обійми загортає молодець. Прийміть вітання щирі і від нас: Кохання ніжного і щастя у житті, Його тепло і квіти ці для Вас, Щоб Вам роки вернулись золоті!
22 січ. 2015

22 січня – День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
21 січ. 2015

Заняття в гуртку за методикою Зайцева

проводяться ефективно та цікаво.
12 січ. 2015

Колектив ДНЗ № 231 щиро вітає з Днем народження кастеляншу Кротенкову Євгенію Анатоліївну!

З нагоди урочистої події – Троянди, усмішки, цілунки, привітання! Хай втілюються у житті найсміливіші мрії І щирих друзів гарні побажання !
6 січ. 2015

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Хай Різдво у вишиванці, Розбудить Вас щасливо вранці! І принесе у Вашу хату, Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям Вас зігріє, Зігріє сонцем і любов'ю Та подарує Вам здоров'я.
31 груд. 2014

Вітаємо з Новим 2015 роком!

Коли проб'є дванадцята година, І старий рік зустрінеться з Новим, Хай пощастить і Вам, і всій родині, Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви! Хай казку принесе на крилах вечір, І казка щоб затрималась на вік, І під ялинку щоб чарівні речі Приніс Вам щедрий дядько Новий рік!