Лунтик та його друзі

Лунтик - головний герой мультиплікаційного телесеріалу "Пригоди Лунтика".
Загадковий малюк народився на Місяці і потрапив на Землю. На Землі Лунтик знайшов друзів: коника Кузю, божу корівку Мілу Та Бджоленятко. Від природи добре і товариське, місячне маля стає загальним улюбленцем мешканців поляни, на якій він волею долі опинився. Особливо тепло до Лунтику відноситься літнє бездітне подружжя шершнів, які стали його опікунами і називають своїм онуком.

Образ Лунтика - беззлобної, наївної, допитливої істоти - особливо близький дітям раннього віку. За задумом творців, кожна серія зачіпає яку-небудь етичну цінність, навчаючи маленьких глядачів основам моралі та етики.

Якщо Вам сподобався улюбленець наших малят Лунтик, Ви зможете продовжити перегляд цього мультсеріалу, скориставшись підказкою, яка буде показана після перегляду 7-ї серії мультфільма.