Навчальні мультфільми

Навчальні мультфільми - це анімаційне зображення, яке поєднує в собі розвагу для дитини і ненав'язливе навчання. Всі знання, які отримує дитина через мультфільм затримуються і відкладаються в його голові до того моменту, поки та чи інша інформація йому не знадобиться в реальному житті. Діти досить швидко згадують, що дивилися мультфільм, в якому це було. Досить ефективно навчання йде, якщо мультфільм сподобався дитині і він хоче подивитися його ще раз.

Дорогі батьки! Звертаємо Вашу увагу, що перегляд дітьми будь-якого відео матеріалу повинен проходити під чуйним Вашим контролем. Не дозволяйте дітям дивитися на екран більше 30 хв. Намагайтеся зробити так, щоб дитина користувалася для перегляду мультфільмів рідкокристалічним екраном, який менш шкідливий для дитячих очей.